O nás

o-nas-obr

FPI Group, se sídlem v Praze, je předním specialistou na zprostředkování prodejů nemovitostí v zahraničí s více než dvacetiletou historií v oboru realitních služeb. Naše portfolio služeb zahrnuje úplný servis od začátku až do konce procesu prodeje nemovitostí v zahraničí. Zajišťujeme bezpečnost celého procesu ve všech jeho aspektech, plně v souladu se zákony dané země. V naší nabídce nemovitostí k prodeji najdete nádherné apartmány u moře, loftové apartmány v horách nebo moderní byty ve víru evropských velkoměst. Specializujeme se na nemovitosti na Kypru, Kanárských ostrovech, ve Španělsku, Německu a Polsku.

Proč si vybrat FPI Group?

  • 17 let zkušeností: Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti realit a jsme hrdí na to, že si již dvě desetiletí budujeme důvěru u našich klientů. S námi se nemusíte obávat komplikací spojených s prodejem nebo nákupem nemovitosti v zahraničí.
  • Profesionální přístup: Naši odborníci jsou vždy připraveni poskytnout vám komplexní podporou v každém kroku při nakupování či prodávání nemovitosti v zahraničí.
  • Lokální expertiza: Naše hluboké lokální znalosti a propojení s místními trhy znamenají, že máme prst na pulsu místních trendů a příležitostí a dokážeme vám nabídnout ty nejlepší a nejvýhodnější zahraniční nemovitosti.

Nepropásněte příležitost k výhodné investici s nadprůměrným výnosem v době, kdy si v České republice nemůžete nákup nemovitosti dovolit. Vaše sny o vlastní nemovitosti v zahraničí jsou na dosah ruky, stačí nám dát vědět.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
phone: lname: