Služby

Právní servis

pravni-servis-obr

Nákup nemovitosti v zahraničí se vždy řídí právem země, ve které se nemovitost nachází. Musíte tak čelit cizímu jazyku, rozdílnému právnímu systému i nákupnímu procesu, což může být náročné. V kooperaci s advokátní kanceláří pro vás zajistíme hladký a správný průběh všech právních operací spojených s prodejem, nákupem či financováním vaší nemovitosti v zahraničí. S námi získáte nezbytnou podporu a právní jistotu ať už se vaše vysněná nemovitost nachází kdekoliv ve světě.

V rámci právního servisu a poradenství při nákupu nemovitostí v zahraničí zajišťujeme:

 • Přípravu kupní smlouvy
 • Překlad smluvní dokumentace
 • Prověření právního stavu nemovitost
 • Právní zastoupení při koupi nemovitosti a u notáře v zahraničí
 • Kontrolu smluvních dokumentů
 • Přípravu nájemní smlouvy

 

Realitní poradna

realitni-poradna-obr

Přijďte se s námi nezávazně poradit. Ať už si nevíte rady s hledáním nemovitosti v zahraničí, právními záležitostmi nebo financováním nákupu nemovitosti v zahraničí, jsme tady pro vás. Působíme na realitním trhu již více než 20 let a poskytneme vám tak cenné know-how a zkušenosti, které jsme za tuto dobu v oblasti realit získali. Vaše potřeby jsou pro nás klíčové, a my jsme zde, abychom vám pomohli na každém kroku.

V rámci realitní poradny zajišťujeme:

 • Komplexní právní poradenství a servis (kupní smlouvy, depozitní úschovy, zápisy do katastru aj.)
 • Finanční poradenství, zprostředkování výhodného hypotečního úvěru
 • Odborná asistence při prohlídkách nemovitosti a jejím předávání

 

Prodej pronájem

prodej-pronajem-obr

Hledáte svůj vysněný domov nebo investiční příležitost v zahraničí? Naše služby pro prodej a pronájem zahraničních nemovitostí jsou tady, abyste mohli úspěšně realizovat vaše sny. V našem portfoliu nemovitostí k prodeji objevíte půvabné apartmány u moře, malebné chaty v horách a moderní byty v srdci evropských metropolí. Specializujeme se na nemovitosti naa Kypru, Kanárských ostrovech, ve Španělsku, Německu a Polsku.

Jak spolupráce s naší společností probíhá?

 1. Konzultace a výběr zahraniční nemovitosti: Na začátku si vyslechneme vaši představu u budoucí nemovitosti, vysněnou lokalitu, parametry nemovitosti a další, abychom vám mohli doporučit ty nejvhodnější nabídky právě pro vás.
 2. Prohlídky nemovitostí: Jakmile si vyberete tu pravou nemovitosti, sjednáme osobní prohlídku a zajistíme termíny návštěv dle vašeho výběru.
 3. Seznámení s postupem a náklady: Pokud se vám nemovitost bude líbit, pustíme se do realizace samotného obchodu. Detailně vás informujeme o postupu nákupu nemovitosti v dané zemi a nákladech spojených s touto transakcí.
 4. Kompletní realitní servis: Zajistíme kompletní realitní servis v souladu s místní legislativou od začátku až do konce procesu. Naši odborníci vám budou k dispozici po celou dobu nákupu zahraniční nemovitosti. S námi je každý krok jistý a každá vaše otázka má svou odpověď.
 5. Podpora po uzavření obchodu: Naše podpora nekončí ani po uzavření obchodu – jsme tu pro vás po celou dobu, kdykoliv nás budete potřebovat.
 6. Zprostředkování pronájmu: Pokud máte zájem o pronájem vaší koupené zahraniční nemovitosti, připravíme všechny právní podklady a pomůžeme s inzercí.
 7. Poradenství a konzultace odborníků: Nabízíme i poradenství a konzultace odborníků naší realitní kanceláře, kteří vám budou k dispozici po celou dobu nákupu zahraniční nemovitosti. S námi je každý krok jistý a každá vaše otázka má svou odpověď.

 

Kontaktujte nás a pusťte se do realizace vašich snů!

*
*
*
fullname: fname: phone: